Zdjęcie w tle

O nas
O nas
Wynajem
Wynajem
Rynek pierwotny
Rynek pierwotny
Wykończenie mieszkań
Wykończenie mieszkań
Sprzedaż
Sprzedaż
Inwestycje
Inwestycje
O nas
O NAS

Jesteśmy firmą specjalizującą się w nieruchomościach o podwyższonym standardzie dla wymagających klientów. Znajdziemy nieruchomość na miarę Twoich potrzeb. Jeśli jesteś właścicielem mieszkania na wynajem, z KrakowNieruchomosci.eu znajdziesz wiarygodnego najemcę na długi okres współpracy.

Od lat współpracujemy z dużymi, krakowskimi korporacjami oraz międzynarodowymi firmami relokacyjnymi, dzięki czemu posiadamy stały napływ klientów zainteresowanych wynajmem.

WYNAJEM
WYNAJEM

WYNAJEM

Naszą specjalnością jest obsługa mieszkań zakupionych w celach inwestycyjnych. Posiadamy sprawdzony przez lata model wynajmu, który gwarantuje utrzymanie ciągłości najmu, a co za tym idzie – stabilność i najwyższy zwrot z inwestycji.

Nasi specjaliści są przygotowani, żeby Ci merytorycznie doradzić na każdym etapie inwestycji. Począwszy od wyboru mieszkania, poprzez wyposażenie go pod wynajem, a skończywszy na dbaniu o ciągłość wynajmu przez kolejne lata.

Bezobsługowość i bezpieczeństwo są kluczowe dla naszych klientów, dlatego stworzyliśmy usługę, która pozwala Ci inwestować w nieruchomości i cieszyć się stabilnym dochodem pasywnym w pełnym tego słowa znaczeniu.

Umowa na minimum 12 miesięcy
Ubezpieczenie OC najemcy
Umowa notarialna
Wynajem z weryfikacją zatrudnienia
Weryfikacja KRD
NASZA USŁUGA MOŻE BYĆ W CAŁOŚCI ZDALNA DLA INWESTORA. DZIAŁAMY WTEDY W TWOIM IMIENIU. NA PODSTAWIE SZCZEGÓŁOWEGO PEŁNOMOCNICTWA - OD POCZĄTKU DO KOŃCA
Wynajem
 1. Pomożemy w przygotowaniu i wyposażeniu mieszkania na wynajem. Chętnie doradzimy Ci, czego oczekują najemcy.
 2. Wspólnie ustalimy warunki wynajmu oraz preferowany profil najemcy.
 3. Zapewniamy, że naszymi najemcami są wyłącznie wiarygodne osoby, które dodatkowo ubezpieczamy przed ewentualnymi szkodami powstałymi w mieszkaniu.
 4. Przygotujemy mieszkanie wraz z materiałami marketingowymi.
 5. Największa w Krakowie baza pracowników kontraktowych poszukujących mieszkań blisko aktualnego miejsca pracy, skuteczny marketing, a także współpraca z firmami relokacyjnymi pozwalają na znalezienie nowego najemcy do Twojego mieszkania w przeciągu miesiąca.
 6. Po ustaleniu warunków najmu z nowym najemcą, zajmiemy się przygotowaniem dokumentacji formalno-prawnej tak, aby zabezpieczyć interes obu stron.
 7. W naszym zakresie jest również sporządzenie umowy najmu, protokołu zdawczo-odbiorczego oraz dokumentacji niezbędnej do podpisania umowy najmu okazjonalnego u notariusza.
 8. Ostatnim etapem procesu jest przekazanie lokalu nowemu najemcy, co uczynimy wspólnie.
Dowiedz się więcej
W RAMACH WSPÓŁPRACY
RYNEK PIERWOTNY

RYNEK PIERWOTNY

RYNEK PIERWOTNY

Oferujemy pomoc przy zakupie mieszkań z rynku pierwotnego poprzez dostęp do produktów deweloperskich z całego Krakowa i okolic. Każda przeprowadzana przez nas transakcja umożliwia dobór produktu perfekcyjnie zgodny z oczekiwaniami klienta, spełniający wymagania zarówno klientów inwestycyjnych, jak i osób kupujących swoje pierwsze mieszkanie na potrzeby prywatne. Cechuje nas holistyczne spojrzenie na rynek, chęć poznania oraz zrozumienie wszelkich jego aspektów oraz zaangażowanie i profesjonalizm, które są gwarantem bezpieczeństwa dla naszych klientów. Dogłębna analiza potrzeb każdego klienta umożliwia nam szybkie przeprowadzenie całego procesu zakupu: od pierwszej wizyty w mieszkaniu aż po wizytę u notariusza.

Przeprowadzamy klienta zdejmując z niego odpowiedzialność za sprawdzenie dokumentów oraz organizację transakcji. Nasi specjaliści są gotowi, aby merytorycznie doradzić na każdym etapie inwestycji. Począwszy od wyboru mieszkania, ewentualnej pomocy w aranżacji, przez nawiązanie kontaktu z firmami remontowymi aż po przeprowadzkę. Współpraca z nami to nie tylko dobranie idealnego lokum, ale również możliwość jego wykończenia. Jesteśmy z klientem tak długo, jak nas potrzebuje, nie pracujemy w żadnych ramach czasowych.

Najważniejsze dla nas jest Wasze zadowolenie z zakupionego z nami swojego wymarzonego miejsca do życia.

KrakowNieruchomosci.eu stale współpracuje z wiarygodnymi notariuszami, doradzamy każdemu według jego potrzeb. Staramy się uprościć proces zakupu mieszkania ponieważ rozumiemy, że liczy się czas i bezpieczeństwo, jesteśmy dostępni na każdym etapie i wspieramy każdy aspekt związany z transakcją. Współpracujemy z dużymi oraz średnimi deweloperami.

ZAKUP MIESZKANIA Z RYNKU PIERWOTNEGO JEST BEZPROWIZYJNY, KLIENT NIE PONOSI KOSZTÓW WSPÓŁPRACY Z NAMI ORAZ NIE PŁACI PODATKU PCC. JEDYNE KOSZTY, KTÓRE PONOSI TO ZAKUP MIESZKANIA ORAZ TAKSA NOTARIALNA

Zobacz ofertę
 1. Spotkanie z klientem w celu poznania jego potrzeb, oczekiwań. Dobra współpraca jest podstawą sukcesu.
 2. Wstępna prezentacja mieszkań, uważne wysłuchanie uwag klienta w celu dalszej weryfikacji jego oczekiwań.
 3. Wybór idealnego lokum, skrojonego według oczekiwań.
 4. Rzetelne sprawdzenie umowy deweloperskiej i warunków zakupu w celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa.
 5. Pomoc w organizowaniu kredytu hipotecznego.
 6. Ustalenie terminu zawarcia umowy w Kancelarii Notarialnej.
 7. Finalizacja transakcji.
 8. Organizacja wykończenia mieszkania.
CO KONKRETNIE ROBIMY?
Kraków nieruchomości

WYKOŃCZENIE MIESZKAŃ

Wiemy jak cenny jest Twój czas. Praca zawodowa lub życie rodzinne nie pozwalają Ci na to, aby zostać projektantem własnego mieszkania, kierownikiem budowy czy specjalistą od zamówień i dostaw? Jesteś po prostu zapracowanym, zabieganym człowiekiem? Nie masz czasu na wykończenie mieszkania? A może kupiłeś mieszkanie pod inwestycję i mieszkasz za daleko, by czuwać nad jego wykończeniem?

Proponujemy współpracę z profesjonalistami, którzy zajmą się tym za Ciebie. To Ty podejmujesz decyzję, jak chcesz, aby wyglądała nasza współpraca. Sam projekt mieszkania? Projekt z wykończeniem? A może kompleksowe wykończenie mieszkania z nadzorem architekta?

Projekt
Projekt
Współpraca z architektem obejmuje układ funkcjonalny, wizualizacje, projekt techniczny, szkice, rysunki mebli oraz zestawienie użytych materiałów wraz z wyceną.
Prace wykończeniowe
Prace wykończeniowe
Wyceniamy usługi remontowo-budowlane oraz zapewniamy wybór odpowiedniego zakresu prac i materiałów.
Nadzór budowlany
Nadzór budowlany
Koordynujemy harmonogram prac ekipy budowlanej. Realizujemy prace wykończeniowe i montażowe pod nadzorem kierownika budowy.
Oddanie mieszkania w ręce profesjonalistów pozwoli Ci w pełni cieszyć się przestrzenią do życia skrojoną na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań.
Sprzedaż

Sprzedaż

Jeśli zależy Ci na skuteczności oraz najwyższym standardzie usług, poznaj nas oraz nasze umiejętności. Każdorazowo ustalamy indywidualny plan sprzedaży, w zależności od nieruchomości oraz Twoich oczekiwań.

Zapraszamy do skorzystania z usługi sprzedaży nieruchomości w stanie deweloperskim z wykorzystaniem opracowanej przez nas wizualizacji.

Sprzedaż mieszkań w stanie deweloperskim
Sprzedaż na wizualizacjach
ZADZWOŃ I SPRAWDŹ NASZĄ WYJĄTKOWĄ OFERTĘ NA SPRZEDAŻ
Inwestycje

Inwestycje

Dla naszych klientów poszukujemy idealnych inwestycji, spełniających Wasze oczekiwania uwzględniając aktualną sytuację na rynku oraz najwyższe stopy zwrotu z inwestycji lub też chęć zarabiania pasywnego.

Korzystając z naszej usługi oddajesz się w ręce specjalistów, którzy indywidualnie pracują z każdym z inwestorów starając się spełnić ich oczekiwania.

Kraków nieruchomości
KrakowNieruchomosci.eu